درباره آموزشگاه طلا و جواهرسازی نگین خاتم مشهد

آموزشگاه طلا و جواهر نگین خاتم، با شعار «آموزش تا کسب یک برند» و با هدف ارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیت و طراحی بروز، فعالیت خود را به منظور ایجاد خلاقیت و نوآوری در صنعت آموزش طلا و جواهر ایران شروع نمود.
آموزشگاه ساخت طلا و جواهر نگین خاتم جهت کمک به رشد و پرورش علاقه مندان صنعت طلا و جواهر درهای خود را گشود، که خلا وجود برنامه ای کارا و هدفمند در زمینه ساخت طلا و جواهر در این زمینه آشکار بود. فرصتی چند جانبه برای آموزش و فراهم نمودن زمینه اشتغال هنر آموزان ایجاد نمود.به جرات می توان گفت ظرافت و کیفیت دست ساخته های هنرآموزان خاص و قابل تقدیر می باشد. دلیل این امر نیز برگزاری دوره های گوناگون در سطوح مختلف و متناسب با نیاز هنرآموزان و فراهم آوردن محیطی اختصاصی و همکاری با اساتید مجرب می باشد که آموزشگاه نگین خاتم سعی کرده تا در ۴ گروه اصلی و در ۴۶ حرفه آموزشی تمام تلاش خود را انجام دهد.

154
کارآفرین
161
هنرجو

در سال گذشته :

آیا میدانید که آموزشگاه طلا و جواهر نگین خاتم از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون اقدام به برگزاری۷گروه آموزشی در رشته های گوهر تراشی دامله (۵دوره)، طلاسازی (۴دوره)،جواهر سازی سیمی (۱ دوره)،جواهرسازی مهره ای (۱دوره)،مدلسازی فلزات قیمتی (۱دوره)،مخراج کاری (۲ دوره)،طراحی طلا و جواهر (۳دوره) ویژه خواهران و برادران نموده است.